Autor Tema: Ludog li svijeta  (Posjeta: 450 vremena)

Offline thomcro

• Veteran foruma
Ludog li svijeta
« Odgovori #15 u: 06.05.2021. - 10:11 »
... prije 80-te takvog bi zbuksali u Vrapče na odjel iz kojeg je pitanje bi li uopće izašao van i svaki dan ga kljukali sa dve pune šake bonbonsa. Onih zelenih  :pamet: od koji si drven cijeli dan  :haha:

Danas o njima pišu novine i njih se smatra ih normalnima i poželjnima a svi mi ostali smo bedačine na kvadrat. Postali smo, nažalost!, društvo izopačenih moralnih vrijednosti. Kako ćeš drugačije to objasniti kad baku koja prodaje uz cestu snopić šparoga (da pokrpa penzijicu) kazne sa mjesec dana zatvora a Sanadere,  Vidoševiće, Horvatinčiće, Bandiće .... dobro, njega ne njega je Bog kaznio! ... koji ne da imaju prste u pekmezu nego su im obje ruke do ramena u tegli, nikom ništa.

I zbilja je naslov teme dobar ... ludog li (hrvackog) svijeta  :palac_gore:

Offline Laurus97

• Administrator
  • Veteran foruma
Ludog li svijeta
« Odgovori #16 u: 31.07.2021. - 22:56 »

:pamet: :haha:

Željeznica je bolest ili ljubav,
od nje se ne može obraniti,
kada te jednom privuku željezničke tračnice,
od njih se više nikad ne možeš maknuti.
:pamet:

Offline LeonČK

• Veteran foruma
Ludog li svijeta
« Odgovori #17 u: 31.07.2021. - 23:03 »
Kako ga je razbilaa šteta na 10 milijuna kuna!
Daj 22 hitne pozovite, policajce, vatrogasce!!! Kakav sudar najveći na svijetu  :haha:  :haha: :haha: :haha: :haha:

Kaj još neće gluposti na ovom svijetu napisat

Offline thomcro

• Veteran foruma
Ludog li svijeta
« Odgovori #18 u: 31.07.2021. - 23:46 »
... moremo se mi zaje*bavat oko Niveske koliko oćemo ali njoj te cice i guzice nose lovu. Još malo pa će postat ko Jaca Kosor, počet će i iz dječjih pašteta iskakat koliko ju guraju u sve i svašta.

Kako je od obične ispodprosječne pevaljke dogurala do statusa 'selebritija'. Ustvari, ona je još i dobra (bar ima šta i za pokazati) al kad vidim onog Petka želudac mi se okreće (što su neki ljudi sve spremni napraviti da dođu u novine ... ispod svake razine morala i neukusa)

... luda li i manita (hrvackog) svijeta  :udara:

Offline Laurus97

• Administrator
  • Veteran foruma
Ludog li svijeta
« Odgovori #19 u: 01.08.2021. - 01:08 »
.... a tek Kristina 'Mandarina', Ivana Knoll...  :pamet: :haha:

Offline thomcro

• Veteran foruma
Ludog li svijeta
« Odgovori #20 u: 01.08.2021. - 12:48 »
.... a tek Kristina 'Mandarina', Ivana Knoll...  :pamet: :haha:
... u ovom trenutku ... Niveska je bar tri klase iznad njih. Ako si gledao zadnju sezonu TLZP negdje pred zadnjim emisijama (predzadnja, zadnja ... nemogu se sad sjetiti) kako je Niveska izgledala ... jbte ko ona crvena trešnja koju pustiš za kraj sa sljadoljeda!

Offline thomcro

• Veteran foruma
Ludog li svijeta
« Odgovori #21 u: 24.10.2021. - 19:51 »
... snimih ju danas popodne na gornjem Škrljevu, ako neznate 'vo je kravica  :yes: :migmig:

Offline Laurus97

• Administrator
  • Veteran foruma
Ludog li svijeta
« Odgovori #22 u: 25.10.2021. - 08:34 »

:hahah:

Offline Laurus97

• Administrator
  • Veteran foruma
Ludog li svijeta
« Odgovori #23 u: 30.10.2021. - 20:05 »

:hahah:

Offline thomcro

• Veteran foruma

Offline thomcro

• Veteran foruma
Ludog li svijeta
« Odgovori #25 u: 06.11.2021. - 08:48 »
... ljudi su skroz popizdili od korone i na svakom koraku vide neku teoriju zavjere  :haha:

Ovo je već graniči sa ludošću

Offline thomcro

• Veteran foruma
Ludog li svijeta
« Odgovori #26 u: 03.03.2022. - 20:13 »
... za poludit, neznaš bi se smijao ili bi si zabio brukvu uglavu  :haha:

Offline thomcro

• Veteran foruma
Ludog li svijeta
« Odgovori #27 u: 12.03.2022. - 00:05 »
... jebe lud zbunjenog  :haha:

Offline thomcro

• Veteran foruma
Ludog li svijeta
« Odgovori #28 u: 13.05.2022. - 15:06 »
... za poludit, neznaš bi se smijao il' plak'o  :haha: ...

Citat:
KAOS U KARLOVCU
Otac i sin čekali majku na kolodvoru pa izgubili kontrolu kad su vidjeli i njezina ljubavnika: ‘Dobio je dva šamara‘
Jednog dana moja je supruga otišla i prespavala kod njega i otad je počelo stanje koje traje dulje od godine dana, rekao je

Kobnog dana lani u svibnju oko 21.40 sati muškarac (58) je sa sinom (16) čekao suprugu na kolodvoru u Karlovcu jer ga je nazvala pa su se dogovorili da zajedno idu doma. No, nakon što je vlak stigao na peron, iz vagona su odjednom izašli supruga (52) i njezin ljubavnik (51).

U tom je času mužu i njegovu sinu prekipjelo. Suprug je najprije vikao i nerazgovijetno galamio na ljubavnika, a potom ga i fizički napao udarajući ga rukama po glavi. Sin ga je pak uhvatio za vrat i ugurao ga u čekaonicu te ga udario još nekoliko puta u predjelu lica, piše Danica.

Sjedio uz krevet
“Sve priznajem, istina je. Te noći sin i ja čekali smo suprugu da se vrati vlakom. Nismo očekivali da će doći s ljubavnikom. On je prije više od godinu dana uspostavio ljubavnu vezu s mojom ženom i stalno je nagovarao da dođe živjeti s njim jer se u nju zaljubio.

Ja sam jednom sjedio uz krevet kad ju je on, koji je inače rastavljen, nazvao na mobitel. Rekao sam mu tada da kad već njegov brak nije funkcionirao, da ostavi tuđi brak na miru, a supruzi sam rekao da se mora odlučiti, a ako ode da mi se više ne vraća.

Jednog dana moja je supruga otišla i prespavala kod njega i otad je počelo stanje koje traje dulje od godine dana. Supruga je kod mene i sina dva dana u tjednu, a kod ljubavnika pet dana. U takvoj situaciji smo je čekali na kolodvoru.

20 dana zatvora
Kad je sišla iz vlaka s ljubavnikom, nisam se mogao kontrolirati te sam na njega najprije vikao, a onda mu dao dva šamara. Nisam spriječio ni sina da ga napadne, jednostavno se sve otelo kontroli tada.

Ponašanje supruge je za mene vrlo bolno jer me sramoti i tu situaciju znaju već svi u mjestu te moja i njezina cijela rodbina. Sad ću biti prisiljen pokrenuti razvod braka jer se supruga očito ne može odlučiti sa kojim od nas dvojice želi živjeti”, požalio se prevareni muškarac na sudu.

Prekršajna sutkinja proglasila ga je ovih dana krivim i kaznila s 20 dana uvjetnog zatvora te 100 njemačkih maraka novčane kazne, protuvrijednosti u kunama. Osim toga, mora platiti i 150 kuna troškova postupka. Presuda je nepravomoćna i na nju se može žaliti, piše Danica.

Source: jutarnji